У єгипетському місті Каїр будують шляхопровід за 50 сантиметрів від житлових будинків, 3 травня 2020 року
Фото:

Elsoadaa group/ Facebook

У єгипетському місті Каїр вирішили збудувати шляхопровід усього за 50 сантиметрів від балконів житлових будівель. У владі кажуть, що будинки будуть зносити, бо їх побудували незаконно.

Про це повідомляє Arab News.

Єгипетський уряд вважає 12-кілометровий міст завширшки у 65,5 метрів у районі Ґізи Аль-Омранея «дуже важливим для інфраструктури району». На міст виділили 317 мільйонів доларів, його планують добудувати у цьому році.

Влада вважає, що будівництво мосту відповідає усім стандартам, а от будівлі поряд були збудовані незаконно, тому їх треба знести.

За словами глави Національного комітету з будівництва, наразі від мосту до будинків приблизно 50 сантиметрів. Він запевнив, що після знесення будинків мешканцям виплатять компенсації.

Жителі будівель виступають проти будівництва, адже через висоту мосту перші поверхи завжди будуть у темряві. Крім того, через близькість шляхопроводу людям доведеться дихати забрудненим повітрям.

Також власник однієї з будівель назвав владу «брехунами». За його словами, у 2008 році компанія отримала ліцензії на будівництво і всі житлові споруди звели законно.

Поділитись: