ENRU

У Казахстані бойовика самоназваної «ЛНР» засудили за вбивство

Суд Казахстану засудив до 25 років позбавлення волі бойовика «ЛНР» Микиту Стьопіна, який скоїв подвійне вбивство 28 липня 2017 року у місті Теміртау. Його друг Павло Левкутін отримав три роки за недонесення про злочин.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Стьопін перший раз прибув на територію України в лютому 2015 року та до кінця грудня пробув там в складі «Всевеликого війська Донського імені Матвія Платова».

Після цього він повернувся в Теміртау. Навесні 2016 року Стьопін знову поїхав в Україну для участі в збройному конфлікті, де пробув до лютого 2017 року.

Після двох поїздок він повернувся додому в Теміртау, влаштувавшись автослюсарем в гаражний бокс, де пізніше і сталося вбивство двох місцевих жителів, імовірно, через майнового спору.

В останньому слові головний фігурант сказав, що «виконав борг честі», коли поїхав на Донбас, аби воювати з тими, хто, як він сказав, «знищував російське населення».

Під час обшуку у нього вдома були виявлені «військовий квиток», посвідчення про присвоєння козацького чину і нагорода «За визволення Донбасу».

Раніше повідомлялось, що в Україні бойовика самоназваної «ЛНР» з Росії засудили до 15 років в'язниці.