У Кельні напали на вихідців із Азії

default/У Кельні напали на вихідців із Азії
Зберегти
Вигляд

У німецькому місті Кельн група з двадцяти осіб напала на шістьох громадян Пакистану. В результаті зіткнення медики доставили в лікарню двох іноземців з численними травмами. Про це повідомив DW з посиланням на інформацію місцевої поліції.

За інформацією кельнської газети Express, група рокерів, футбольних хуліганів та вишибал домовився в соціальній мережі Facebook влаштувати в центрі Кельна «полювання на людей».

Як заявив представник поліції Кельна, слідство з'ясовує, чи були ці злочини дійсно скоєні на ґрунті ксенофобії.

DW зазначає, що німецькі ЗМІ повідомили про нові випадки сексуальних домагань з боку мігрантів в Лейпцигу та Гамбурзі, а також про напад сирійського і афганського біженців на 49-річного французького бізнесмена єврейського походження на станції поромної переправи в Путтгардені. Зловмисники були затримані в поїзді, коли прямували в центр тимчасового розміщення біженців у Ноймюнстере.

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель скасувала свою поїздку на Всесвітній економічний форум у Давосі у зв'язку із загостренням внутрішньої напруженості в країні, викликаної ситуацією з біженцями.

Нагадаємо, кількість заяв у поліцію Кельна про напади під час новорічних свят зросла до 379. Правоохоронці повідомили, що 40% нападів мали сексуальний характер.