У Харкові поліція затримала сумчанина, який намагався вивезти до М'янми трьох громадянок України, двох 24 та 33-річних жінок, з метою сексуальної експлуатації.

У Харкові поліція затримала сумчанина, який намагався вивезти до М'янми трьох громадянок України,  двох 24 та 33-річних жінок, з метою сексуальної експлуатації.

Про це повідомляє поліція Харківської області.

«Оперативні дії проводилися в рамках кримінального провадження, відкритого в березні за ч. 2 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України», — йдеться у повідомленні.

У травні 2018-го чоловік підшукав на території Харкова трьох жінок, після чого, «скориставшися уразливим станом» жертв через тяжкі особисті обставини, домовився про їх переміщення через державний кордон України до М'янми для надання сексуальних послуг.

13 липня чоловіка затримали біля торгового центру на вулиці Сумській у Харкові.

Слідчий відкрив ще два кримінальних провадження за додатковими фактами злочинної діяльності чоловіка за ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України. Сумчанин затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Йому повідомили про підозру, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

Нагадаємо, на Рівненщині поліція спільно з СБУ затримала 25-річного мешканця Волинської області, який намагався  транспортувати двох дівчат до Словаччини для сексуального рабства. 

Поділитись: