Життя

У Харкові невідомі пошкодили два повторно відновлені пам’ятники Леніну

Життя/У Харкові невідомі пошкодили два повторно відновлені пам’ятники Леніну
Зберегти
Вигляд

У Харкові в ніч з 11 на 12 вересня в двох районах міста невідомі знову пошкодили пам'ятники Леніну. Про це повідомляє прес-служба Харківської міськради з посиланням на голів адміністрацій Орджонікідзевського та Жовтневого районів міста.

«Перший випадок був зафіксований камерою спостереження біля Орджонікідзевського районного суду. Невідомі під'їхали на автомобілі, накинули трос на пам'ятник, повалили його і через дві хвилини від'їхали. Міліція приїхала за викликом через 5 хвилин після події, але вже не застала хуліганів на місці. Як зазначила голова районної адміністрації Ольга Вельможна, пам'ятник пошкоджений сильно, також зруйнована тротуарна плитка, на яку він впав. Глава району запевнила, що він буде повністю відновлений. Правоохоронці вилучили запис відеоспостереження, ведуться слідчі дії», - йдеться у повідомленні.

Другий випадок стався пізніше в Карпівському саду в Жовтневому районі. За інформацією голови районної адміністрації Тетяни Цибульник, «знову пошкодили пам'ятник Леніну, який був відновлений тільки два дні тому, вчора була завершено його фарбування. Вандали на цей раз нанесли набагато більший збиток».

Голова райадміністрації також запевнила, що пам'ятник буде приведено у належний стан найближчим часом.

 

Пов`язані новини