УКРАЇНА

У Харкові зірвали лекцію-дискусію про ЛГБТ-рух в Україні та світі

13 лютого, 2018 23:59
УКРАЇНА/У Харкові зірвали лекцію-дискусію про ЛГБТ-рух в Україні та світі
Зберегти
Вигляд
У вівторок, 13 лютого, в харківській книгарні «Є» зірвали лекцію-дискусію Анни Шаригіної про ЛГБТ-рух в Україні та світі.

У вівторок, 13 лютого, в харківській книгарні «Є» зірвали лекцію-дискусію Анни Шаригіної про ЛГБТ-рух в Україні та світі.

Фотографії з місця події опублікувала очевидиця Віра Чернигіна.

Пізніше про те, що лекція всеодно відбудеться сама лекторка також написала у Facebook.

Вона також повідомила у коментарі «Громадському радіо» наступне:

«Прийшло кілька кремезних хлопців, десь зо п’ятнадцять. Вони приходили ще і ще. Дехто повставав (вони сиділи в залі). Один, найбільших за статурою, сказав: «Лекція завершена. Ми не хочемо, щоб у місці, яке ми поважаємо, відбувалася пропаганда гомосексуалізму».

За словами Шаригіної, приїхав також і директор книгарні і попросив хлопців піти, але вони залишалися, зазначивши, що можуть перебувати в книгарні, оскільки прийшли по книжки. 

«Приїхала поліція. Поліція спробувала з ними поговорити. Вони сказали, що згідно з адміністративним кодексом вони мають право тут знаходитися. Поліція сказала власнику книгарні, що краще б всі пішли, поки ці хлопці не розлютилися і не почали трощити приміщення і бити людей. І власник книгарні попросив нас піти. І ми пішли»,  — розповіла Анна Шаригіна і додала, що люди, які зірвали лекцію, кілька разів говорили про те, що причетні до  організації «Фрайкорпс».

Раніше канадський уряд вибачився перед ЛГБТКІ за дискримінацію та пообіцяв компенсацію.

Нагадаємо, в Анкарі заборонили публічні заходи, пов'язані з темою ЛГБТ.

 

Більше про:
# лекція
# ЛГБТ
Пов`язані новини