УКРАЇНА

У Харкові незаконно утримували 30 людей та силою «лікували від наркозалежності» — прокуратура

7 лютого, 2018 18:09
УКРАЇНА/У Харкові незаконно утримували 30 людей та силою «лікували від наркозалежності» — прокуратура
Зберегти
Вигляд
lead
У Харкові близько 30 людей проти волі утримували в приватному будинку під виглядом лікування їх від наркотичної залежності.

У Харкові близько 30 людей проти волі утримували в приватному будинку під виглядом лікування їх від наркотичної залежності.

Про це повідомила прокуратура області.

Глава відомства заявив, що до будинку насильно привозили чоловіків та жінок віком від 25 до 45 років. Їх схоплювали просто на вулиці, потім відбирали телефони, документи та інші особисті речі.

Вихід з будинку постійно був під замком, а на вікнах — грати. Крім того до утримуваних людей приставили охорону. Дехто з людей заявив, що не виходили на вулицю понад рік.

«У підпільному центрі вилучено медпрепарати, які, за словами  невільників, їх насильно змушували приймати. Найближчим часом буде призначена експертиза, що має встановити вміст препаратів та їх призначення», — йдеться у повідомленні.

За цим фактом прокуратура порушила кримінальну справу за статтею 146 Кримінального кодексу — «незаконне позбавлення волі, викрадення двох і більше осіб». Усіх причетних до цього встановлюють.

Раніше на Волині понад 30 людей незаконно утримували у «центрі лікування наркозалежності».

Також повідомлялося, що на Запоріжжі «релігійна організація» силоміць утримувала людей у «реабілітаційному центрі».

Пов`язані новини