УКРАЇНА

У Харкові планують відновити Інститут танкових військ України

5 травня, 2017 21:25
УКРАЇНА/У Харкові планують відновити Інститут танкових військ України
Зберегти
Вигляд
Міністерство оборони та концерн «Укроборонпром» відновлюють на базі Націоналльного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Інститут танкових військ України.

Міністерство оборони та концерн «Укроборонпром» відновлюють на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Інститут танкових військ України (НТУ «ХПІ»).

Про це йдеться у повідомленні на сайті Укроборонпрому.

Рішення про відновлення інституту прийнято на спільній нараді Міноборони та «Укроборонпрому», яка відбулась 5 травня на Факультеті військової підготовки НТУ «ХПІ».

Там планується і реалізувати відновлення інституту.

Нарада відбулась під головуванням міністра оборони України Степана Полторака.

Над створенням навчально-матеріальної бази освітнього центру майбутніх танкістів працюватимуть фахівці бронетанкової галузі концерну «Укроборонпром».

За словами заступника гендиректора з розвитку «Укроборонпрому» Артура Херувімова, концерн вже успішно співпрацює з НТУ «ХПІ» по напрямку створення систем боротьби з безпілотною технікою.

Як зазначається на сайті самого НТУ «ХПІ», рішення про відновлення Інституту прийняв міністр оборони.

«Я думаю, що скорочення Харківського танкового інституту було помилкою... Мною прийнято рішення про підготовку відповідної постанови Кабінету міністрів про створення на базі факультету інституту для підготовки офіцерів танкових підрозділів і військових частин», — сказав Полторак.

У концерні вже визначили основні вимоги до навчання майбутніх спеціалістів та запропонували можливості своїх підприємств, як баз набування практичних навичок.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини