УКРАЇНА

У Харкові побудують сміттєпереробний завод

3 червня, 2017 23:20
УКРАЇНА/У Харкові побудують сміттєпереробний завод
Зберегти
Вигляд
У Харкові на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів найближчим часом має розпочатися будівництво сміттєпереробного заводу.

У Харкові на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів найближчим часом має розпочатися будівництво сміттєпереробного заводу.

Про це повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, передає Національний промисловий портал.

Зазначається, що Харків — єдине місто в Україні, де буде таке підприємство.

Крім того, за його словами, до 13 гектарів існуючих сміттєвих полігонів додасться 34 га нового полігону, який утворюється навколо заводу.

Повідомляється, що з полігонного газу вироблятимуть електроенергію — приблизно 2 МВт на годину — і продаватимуть на енергоринку, заробляючи таким чином гроші на погашення кредиту від Світового банку.

За інформацією заступника міського голови, тендер на будівництво виграла польська фірма, а розробку проекту і технагляд здійснюють французи. 

Наразі очікують на підписання розпорядження Кабміну про затвердження титулу будівництва.

Раніше повідомлялося, що у селі Макухівці під Полтавою наприкінці травня протягом декількох днів тривала пожежа на сміттєвому полігоні.

Нагадаємо, 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі  cтався обвал, після виникнення пожежі. Під завалами були знайдені тіла трьох рятувальників, четвертий зник безвісти. Після цього полігон, що приймав сміття зі Львова, закрили.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини