У Московському районі Харкова правоохоронці викрили підпільний реабілітаційний центр, де «лікували» алкоголізм і наркоманію молитвами та психологічним насиллям.

У Московському районі Харкова правоохоронці викрили підпільний реабілітаційний центр, де «лікували» алкоголізм і наркоманію молитвами та психологічним насиллям.

Про це повідомляє прокуратура Харківщини.

Над хворими людьми у центрі знущалися та чинили тиск Фото: прокуратура Харківщини

Центр розташовувався у приватному секторі. На момент обшуків там виявили 39 жінок і чоловіків.

Як розповів керівник місцевої прокуратури Володимир Купріянов, центр знаходився в одному із будинків приватного сектору у Московському районі. Під час санкціонованого судом обшуку приміщення виявлено 39 жінок та чоловіків.

«Наразі встановлено, що до пацієнтів, яких «лікували» у закладі, застосовувалося психологічне насилля. У них відбирали документи та мобільні телефони, примусово утримували в приміщенні у неналежних та антисанітарних умовах без повноцінного харчування та медичного забезпечення. У якості «лікування» пацієнти читали Біблію та молилися», — розповів керівник місцевої прокуратури Володимир Купріянов.

У приміщенні були вологі стеля та стіни Фото: прокуратура Харківщини

На трьох поверхах будівлі розмістили спальні з двоярусними ліжками, кухню та кілька санвузлів. На деяких ліжках лежали брудні матраци та ковдри. Деякі з них взагалі були без постільної білизни. Приміщення погано опалювалися. В окремих кімнатах зі стелі стікала вода, а стіни покрилися пліснявою. Усі вікна були зачинені та без ручок для відкривання, а міжкімнатні двері обладнані запірними пристроями та замками.

Триває слідство.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Я — алкоголік. Історія Марії». Hromadske.doc

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile