УКРАЇНА

У Харкові заочно засудили екс-працівника колонії за застосування сили до Тимошенко

УКРАЇНА/У Харкові заочно засудили екс-працівника колонії за застосування сили до Тимошенко
Зберегти
Вигляд

Комінтернівський районний суд Харкова визнав винним колишнього інспектора Качанівської виправної колонії № 54 у перевищенні службових повноважень, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, повідомляє Генпрокуратура.

Як зазначається, у квітні 2012 року службовці безпідставно застосували до засудженої на той час Юлії Тимошенко фізичне насильство з метою примусової доставки її до лікарні. Внаслідок протиправних дій правоохоронців Тимошенко було заподіяно легкі тілесні ушкодження.

«Інспектора засуджено до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки та позбавленням спеціального звання – лейтенант внутрішньої служби», – йдеться у повідомленні.

Оскільки екс-працівник колонії переховується від слідства та суду і перебуває за межами України та оголошений у міжнародний розшук, слідство та розгляд судового провадження проводилися у заочній формі.

Раніше двох фігурантів справи – заступника начальника Качанівської виправної колонії та начальника відділу охорони колонії суд визнав винними у перевищенні службових повноважень, вчиненому за попередньою змовою групою осіб. Їх засуджено до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади в правоохоронних органах строком на 3 роки.

Пов`язані новини