Московські силовики вилучають документи в міністерствах, органах освіти та правоохоронних відомствах Дагестану.

Московські силовики вилучають документи в міністерствах, органах освіти та правоохоронних відомствах Дагестану.

Про це повідомляє «Кавказский узел» з посиланням на власні джерела.

Місцеві поліцейські на постах дорожньо-патрульної служби замінені на працівників поліції з інших регіонів.

За словами джерел видання, в силових структурах Дагестану, правоохоронці почали вилучати документи в будівлі республіканського управління Федеральної служби судових приставів. Прес-служба судових приставів спростувала цю інформацію.

У січні стало відомо про приїзд до Дагестану комісії Генпрокуратури, а також слідчих МВС Росії і ФСБ для перевірки відомостей про корупцію місцевих чиновників і силовиків. 24 січня по звинуваченню в перевищенні повноважень був заарештований мер Махачкали Муса Мусаєв, а 3 лютого — головний архітектор міста Магомедрасул Гітінов. З 6 лютого під вартою утримуються обвинувачені у великому шахрайстві т.в.о. прем'єр-міністра Дагестану Абдусамад Гамід, два його заступники і колишній міністр освіти Шахабас Шахов.

Працівники Генпрокуратури, Слідчого комітету, ФСБ і МВС вилучають документацію в Мінфіні і МОЗ Дагестану, органах освіти, управлінні ФССП і інших правоохоронних структурах, включаючи міські та районні підрозділи.

«В останні дні практично у всіх міністерствах і службах Дагестану проходять виїмки документації в рамках розслідування кримінальної справи про розкрадання виділених регіону бюджетних коштів», — сказав з них.

За даними джерел видання, особовий склад чергових на постах ДПС замінений на відряджених з інших регіонів співробітників поліції та Росгвардіі.

Обшуки проходять, зокрема, в міністерствах освіти, фінансів та охорони здоров'я Дагестану, підтвердило джерело «РИА Новости» в правоохоронних органах.

«У них беруть участь прикомандировані спецслужби, а також група прокурорів під керівництвом заступника генерального прокурора Івана Сидорука», — повідомив співрозмовник агентства.

Днем раніше лідер Дагестану відправив у відставку уряд республіки.

Поділитись: