Уряд Китаю заборонив неповнолітнім грати у відеоігри з 22 год до 8 год ранку та обмежив загальну кількість допустимих годин на день.

Про це повідомило видання The New York Times з посиланням на головне державне управління у справах преси та видавництва КНР.

Таким чином урядовці прагнуть стримати залежність від ігор серед молоді, покращити їхнє «фізичне і психічне здоров’я», вплинути на зростання якості навчання у закладах освіти та виправлення короткозорості.

Згідно з положеннями, користувачам, молодшим 18 років, буде заборонено грати в ігри між 22:00 до 8:00. Також забороняється грати понад 90 хвилин на день у будні та три години у вихідні та святкові дні.

Китайський уряд також зобов'яже видавців відеоігор вимагати при реєстрації облікових записів реальні імена користувачів і номер мобільного телефону. Активність підлітків відстежуватимуть через спеціальні ідентифікатори.

Крім того, молодь обмежать у купівлі внутрішньо ігрових предметів. Користувачам від 8 до 16 років дозволять поповнювати рахунки у відеоіграх не більше ніж на 200 юанів на місяць (близько 705 гривень). Гравці від 16 до 18 років зможуть купити «внутрішньої валюти» на 400 юанів (близько 1400 гривень), але не більше, ніж 100 юанів (близько 450 грн) за раз.

Авторка : Вікторія Коломієць
Поділитись: