Технології / Відкриття

У Китаї відкрили найдовший у світі міст через море

ВВС
Технології/Відкриття/У Китаї відкрили найдовший у світі міст через море
Зберегти
Вигляд
У Китаї після 9 років будівництва офіційно відкрили найдовший у світі міст через море. Його довжина складає 55 кілометрів.

Міст з’єднав три ключові прибережні міста: Гонконг, Макау та Джухай. У середу, 24 жовтня, по ньому вже почнуть їздити автівки.

Будівництво такого мосту коштувало країні близько 20 мільярдів доларів. Під час зведення конструкцій протягом 9 років там загинули щонайменше 18 будівельників, а відкриття мосту кілька разів відкладали.

Його особливістю є те, що він здатен витримувати тайфуни та землетруси, з чим часто стикається цей регіон. Для будівництва мосту використали 400 тисяч тонн сталі — цього б вистачило на 60 Ейфелевих веж.

Близько 30 кілометрів конструкцій — це звичайний міст, який проходить у дельті Перлинної річки, що впадає у Південно-Китайське море. Далі Китай збудував два штучні острови, а між ними — міст йде під воду на 44 метри, аби дати можливість кораблям проходити повз нього. Довжина тунелю під водою складає 7 кілометрів.

У січні 2018 року повідомлялося, що в Китаї завершили основні конструкторські роботи на найдовшому у світі мосту через море.

Більше про:
# Китай
Пов`язані новини