У Києві перекриють рух та змінять маршрут низки автобусів через велозмагання «Київська сотка». Київ та Київська область вшосте приймає міжнародні перегони. Цього року участь у змаганнях візьмуть 2500 людей.

Як повідомили у Київській міський державній адміністрації, 1 вересня з початку руху до закінчення заходів на вул. Хрещатик (орієнтовно до 12:30) у зв’язку з проведенням веломарафону «Київська Сотка» буде змінено рух автобусів:

  • маршруту № 24 від Національно музею історії України в II світовій війні до вул. Володимирською за діючим маршрутом, далі вул. Володимирська – б-р Тараса Шевченка – вул. Симона Петлюри – залізничний вокзал «Центральний» – вул. Симона Петлюри – б-р Тараса Шевченка – вул. Леонтовича – вул. Богдана Хмельницького – вул. Володимирська – Володимирський проїзд – вул. Михайлівська – вул. Хрещатик, далі за діючою трасою;
  • маршруту № 114 від вул. Милославської до вул. Володимирської за діючим маршрутом, далі вул. Володимирська – б-р Тараса Шевченка – вул. Симона Петлюри – залізничний вокзал «Центральний» – вул. Симона Петлюри – б-р Тараса Шевченка – вул. Леонтовича – вул. Богдана Хмельницького – вул. Володимирська – Володимирський проїзд – вул. Михайлівська – вул. Хрещатик, далі за діючою трасою;
  • маршруту № 118 в напрямку ст. м. «Політехнічний інститут» від ст. м. «Чернігівська» до вул. Басейної за діючим маршрутом, далі вул. Павла Скоропадського – вул. Велика Васильківська – б-р Тараса Шевченка далі за діючим маршрутом.

Також з 09:00 до 17:00 можливе тимчасове призупинення руху автобусів маршрутів № 24, 43, 43К, 62, 114, 118 та тролейбусів маршрутів № 11, 14, 15, 38, 43, 50 за трасою руху веломарафону.

До 11:30 частково перекриють та обмежать рух на вулиці Хрещатик в сторону Бессарабської площі, повідомили організатори велозмагань. А також:

  •  вулиці Павла Скоропадського
  •  вулиці Басейній
  •  бульварі Лесі Українки
  •  бульварі Дружби народів у сторону моста Патона
  •  Наддніпрянському шосе
  •  Столичному шосе
  •  Новообухівській трасі

Після 11:30 рух Одеською трасою від повороту на Чабани у сторону Києва буде звужений.

Велогонка буде проходити також через Підгірці, Креничі, Малі та Великі Дмитровичі, Старі Безрадичі, Тарасівку, Нещерів, Копачів, Велику Бугаївку, Рославичі, Кременище, Круглик, Чабани.

Загалом маршрут передбачає 100 кілометрів. Почнуть заїзд з вулиці Хрещатик, серед учасників – професійні та непрофесійні спортсмени; чоловіки та жінки віком від 18 до 100 років; з більш ніж п'ятдесяти міст України, а також, із Італії, Білорусі, Нідерландів, Швеції, Польщі, Чехії, Швейцарії, США та інших країн світу. 

Поділитись: