Приблизно у 40 столичних гуртожитках зафіксували порушення карантинних заходів. Їхнім керівникам довелося платити штрафи.

Про це повідомили в управлінні Держпродспоживслужби у Києві.

Так, столичні суди задовольнили адміністративні протоколи щодо керівників гуртожитків. Їх оштрафували на 34 тисячі гривень.

Що за порушення?

Деталей у відомстві не наводять. Водночас зазначають, що у Києві саме гуртожитки перебувають у зоні ризику поширення COVID-19, тому перевірці дотримання в них карантину приділяють значну увагу.

Протоколи на адміністрації гуртожитків склали після моніторингових перевірок спеціальними групами.

Що має забезпечити адміністрація гуртожитку?

Має бути рідке мило, антисептики, паперові рушники у вбиральнях, також мають надати працівникам маски та захисні рукавички. У гуртожитку мають бути контейнери для засобів індивідуального захисту та паперових серветок.

Столи, стільці, ручки дверей, кнопки ліфтів, роздягальні, сходи, поручні та інші поверхні мають дезінфікувати кожні 3-4 години.

Саме адміністрація має слідкувати, чи всі мешканці гуртожитку ходять у масках поза кімнатами, а також обмежити масові заходи у закритих приміщеннях. Ось тут про це детальніше.

Яка ситуація з коронавірусом?

В Україні за минулу добу, 23 вересня, захворювання підтвердили у 3 372 людей. Також відомо, що 1 788 пацієнтів учора одужали, а 52 — померли від ускладнень.

Загалом в Україні за весь час епідемії коронавірусне захворювання виявили у 188 106 людей. З них 83 458 пацієнтів одужали, а 3 757 — померли від ускладнень. Від COVID-19 продовжує лікуватися 100 891 людина.

Найбільше хворих виявили якраз у Києві — 330 за добу. Далі йдуть Дніпропетровщина (298), Харківщина (285) та Тернопільщина (265).

Поділитись: