Світ / Близький Схід

У Києві цьогоріч прогнозують збільшення туристів з Азії на 20%

КМДА
Світ/Близький Схід/У Києві цьогоріч прогнозують збільшення туристів з Азії на 20%
Зберегти
Вигляд
У Київській міській державній адміністрації прогнозують, що в 2018 до Києва приїде на 15-20% більше туристів з Азії.

Спираються у своїх прогнозах у міськраді на динаміку зростання туристичного потоку.

Заступник голови КМДА В'ячелав Непоп зазначає, що Київ — уже знайоме місто для єропейців, проте для туристів Азії — «це ще екзотика».

«У міру зростання фінансових можливостей туристів із Азії вони виявляють дедалі більшу цікавість до європейського напрямку, і нам є що їм запропонувати. Статистика відвідувань показує також, що ініціативи Євросоюзу із залучення туристів з Азії приносять результати, але ці туристи поступово «зміщують» свої маршрути до Центральної та Східної Європи», — сказав Непоп.

Начальник Управління туризму та промоцій КМДА Антон Тараненко вказав, що Київ працює над тим, аби пристосувати українські міста до туристів з Азії.

«Ми працюємо над тим, щоб пристосувати українські міста для прийому туристів із Азії, зокрема, лібералізацію візового режиму, доступність інформації мовами цих країн, можливості оплати картами національних платіжних систем, навчання працівників туристичної галузі для врахування національних особливостей та культури туристів із Азії».

У 2017 році до Києва приїхали близько 100 тисяч туристів з Азії, серед яких 30 тисяч із Китаю та 25 тисяч із Індії, зазначають у КМДА.

Більше про:
# київ
# туризм
Пов`язані новини