Головний лікар Національного інституту раку Андрій Безносенко повідомив, що на нього у Києві напали двоє невідомих, внаслідок чого він отримав травми голови й рук.

Про це сам Безносенко розповів на своїй сторінці в Facebook.

«Близько 22 години на мене скоєно напад під під’їздом дому двома молодчиками… За життя ні з ким в мене не було конфліктів, окрім теперішнього в Національному інституті раку. Не треба бути «капітаном очевидністю», щоб зрозуміти, ким і для чого це зроблено», — написав він.

На відео з камер спостереження, які оприлюднив лікар, видно, як двоє чоловіків спершу бризкають Безносенку в обличчя, ймовірно, з газового балончика, а потім починають за ним бігти. Безносенко повідомив, що через забої голови та подерті руки вимушений перенести найближчі операції на пізніше.

«Сподіваюсь, що розкриття цього злочину не складе великих проблем для правоохоронних органів», — додав лікар.

Прессекретарка поліції Києва Яна Неруш у коментарі hromadske повідомила, що правоохоронці відкрили кримінальне провадження через напад на лікаря.

«Є провадження, Голосіївське управління займається. ч. 4 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Зараз триває комплекс оперативно-розшукових заходів задля того, аби встановити їх особи та затримати», — пояснила речниця.

Національний інститут раку — лікувальна та науково-дослідна установа України в галузі онкології, є клінічним та дослідницьким міжнародно акредитованим онкологічним центром спеціалізованої, висококваліфікованої медичної допомоги в Україні.

Поділитись: