У національному музеї «Чорнобиль» у Києві в 33 річницю чорнобильської катастрофи відбудеться інтерактивна виставка, яка перенесе глядачів у минуле та дозволить їм відчути себе реальними свідками аварії на ЧАЕС.

Про це повідомили в прес-службі музею Чорнобиля.

Виставка працюватиме 26 квітня з 10.00 до 18.00, вхід вільний. Медіа-виставку підготував проект Artefact.

«Інтерактивні інсталяції, лазерні проекції, 3D-маппінг, моушн-дизайн — ці сучасні технології медіа-арта допоможуть відвідувачам емоційно перенестися у минуле, відчути себе реальним свідком чорнобильських подій», — йдеться у повідомленні.

Відео-фото-документальний контент проекту сформований з колекції національного музею «Чорнобиль».

«Головна місія проекту ARTEFACT — привернути увагу до питань маніпуляції і усвідомленого споживання інформації в сучасному світі. Автори проекту вважають трагедію Чорнобиля інформаційною катастрофою не менше, ніж техногенною. Таке переосмислення є важливим для розуміння суті трагедії суспільством сьогодні, щоб уникнути подібних катастроф у майбутньому», — розповіли в музеї.

Як зазначає авто проекту ARTEFACT Валерій Коршунов, про Чорнобиль є стільки фейків, скільки й правдивої інформації.

Виставка буде присвячена всім чоловікам, жінкам та дітям, які зазнали наслідків ядерних катастроф.

Нагадаємо, в Білорусі Чорнобильську зону відкрили для туристів.

Наприкінці березня американський телеканал HBO оприлюднив трейлер до серіалу «Чорнобиль», який розповідатиме про ядерну катастрофу в Україні. Прем'єра серіалу відбудеться у травні цього року.

Поділитись: