На Русанівському каналі в Києві працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій врятували хлопчика, який опинився на крижині.

Як повідомили в прес-службі ДСНС, хлопчик 2007 року народження знаходився на крижині на відстані 12 метрів від берега. Рятувальники за допомогою човна та водолазного спорядження зняли дитину, яка була «неушкоджена, проте налякана».

«За словами очевидців, компанія друзів гралася біля річки й один з них вирішив стрибнути на кригу, частина якої разом з хлопчиком відірвалася від берега», — йдеться у повідомленні.

У ДСНС наголосили на небезпеці перебування на льоду.

Головне управління ДСНС України у м. Києві наголошує, що перебування на льоду є небезпечним. Шановні батьки, слідкуйте за своїми дітьми, аби відпочинок на свіжому повітрі в зимовий період був безпечним! Забороняється виходити на лід під час потепління, туману чи снігопаду. Не варто зупинятися біля крутих берегів, підходити до замерзлих у кризі предметів, виїжджати на лід на лижах чи санях, виходити на лід поблизу заводів та підприємств, де є теплі стічні води. Обов'язково навчайте дітей правилам безпеки під час перебування на відкритих водоймах у зимовий період

Поділитись: