У Києві 1 червня відбудеться Всеукраїнський велодень, у зв'язку з чим на кількох столичних вулицях буде обмежено рух транспорту.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київської міської державної адміністрації.

Так, велодень розпочнеться о 10:00 з групового фото на Софійській площі.

О 11:00 колони велосипедистів стартують по маршруту:

  • Софійська площа — вул. Володимирська — вул. Велика Житомирська — Михайлівська площа — Софійська площа — вул. Михайлівська — Майдан Незалежності — вул. Хрещатик — Володимирській узвіз — Поштова площа — вул. Набережно-Хрещатицька — Гаванський міст — вул. Набережно-Рибальська — Північний міст — вул. Труханівская — Парк «Муромець» (фініш).

Згідно з інформацією, в центрі Києва буде обмежено рух транспорту на таких вулицях:

  • З 10:30 до 13:00: Софійська площа — вул. Володимирська — вул. Велика Житомирська — Михайлівська площа — вул. Михайлівська — Майдан Незалежності — вул. Хрещатик — Володимирській узвіз — Поштова площа.
  • Об'їзд: через Вознесенський узвіз в напрямку Подолу; вул. Ярославів Вал, вул. Бульварно-Кудрявська в напрямку Бессарабської площі та бульвару Шевченка.
  • З 11:20 до 13:30: планується обмеження руху автотранспорту без повного перекриття і з виділенням правої смуги для проїзду велосипедистів за маршрутом: Поштова площа - вул. Набережно-Хрещатицька — Гаванський міст — вул. Набережно-Рибальська — Північний міст — вул. Трухановская — Парк «Муромець» (фініш).
  • Об'їзд: через вул. Електриків; Буде перекрито заїзд з вул. Набережно-Рибальської на Північний міст.
  • Крім того, з 8:00 до 19:00 через проведення заходів до Дня захисту дітей буде перекритий Хрещатик.

Проведенням такого заходу організатори хочуть привернути увагу до необхідності посилити контроль за швидкістю руху транспорту на дорогах, щоб запобігти ДТП з велосипедистами.

Програма велодня продовжиться велофестивалем в парку «Муромець». Там проведуть лекції по першій домедичній допомозі, гонки для дітей від 2 до 12 років, гонки для дорослих, велосипедний квест, конкурси, розіграші подарунків і велосипеда, зіграють музичні групи «Громадянин Топінамбур» і «The Вйо». У парку «Муромець» також діятиме дитяча зона творчості, лекторій, фотозона, фудкорт.

Поділитись: