У Києві відбудеться виставка-продаж картин Яни Сєдової
Фото:

Яна Сєдова

У київському творчому просторі Port Сreative Hub 24 грудня о 16:00 відбудеться виставка-продаж робіт Яни Сєдової. Мета цієї виставки — збір коштів на лікування Яни, у неї діагностовано онкологічне захворювання.

Яні призначили нову терапію, на жаль, звичайний набір ліків їй не допомагає. Це дороге лікування, щомісяця на одну упаковку препарату Абемацікліб (верзене), який їй виписали лікарі, потрібно 3335 євро.

Уже багато років Яна пише і продає свої картини, це дозволяє збирати гроші на лікування. Її роботи купують не тільки в Україні — деякі полотна поїхали в Чехію, Австрію, Росію, в США й Аргентину.

Cтиль картин Яни дуже яскравий, картини переповнюють кольори. Ці роботи — про життя й уміння триматися і йти далі попри діагноз, почути який бояться усі.

24 грудня ви можете придбати на виставці одну (або кілька) її робіт для себе або в подарунок, адже в ці дні починаються новорічні та різдвяні свята. І в обмін на шматочок мистецтва ви допоможете Яні з лікуванням, яке в її випадку точно рятує життя.

Яна Сєдова, журналістка і головна редакторка «Громадского на русском», у різні часи працювала в тижневику ФОКУС, газеті The Ukrainian Weekly, Капітал, Апостроф, виданні Реаліст, K.Fund Media, як фрілансерка — в Associated Press.

У 2014 році у Яни відбулася перша персональна виставка «Кольорова революція» в арт-просторі «Цукровий пакет» в Києві.

Адреса виставки-продажу: творчий простір Port creative hub, вулиця Набережно-Хрещатицька, 10А

Час: 24 грудня, з 16:00 до 20:00.

Поділитись: