Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність найбільшої за всю історію України нарколабораторії психотропів.

Так, за інформацією правоохоронців, організатори лабораторії виготовляли та збували наркотичні речовини в особливо великих розмірах на території України та за кордоном.

Під час обшуків у приватному будинку на столичних «Осокорках» правоохоронці вилучили обладнання для виготовлення наркотиків, понад 10 кг психотропної речовини альфа PVP, 5 кг мефедрону, понад 5 кг амфетаміну загальною вартістю за цінами «чорного ринку» більше ніж 20 млн гривень.

«Співробітники СБУ встановили, що вказаний будинок окрім лабораторії використовувався, як склад нелегального інтернет-магазину з продажу наркотичних речовин, через який і здійснювалася реалізація психотропів. Веб-ресурс знаходився у прихованій мережі інтернет-з’єднань Darknet», — повідомили правоохоронці.

Затримано трьох учасників наркоугруповання.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за статтею про незаконне виробництво, виготовлення та збут накркотичних засобів.

Нагадаємо, 4 березня у Румунії на пункті пропуску «Солотвино-Сігету Мармацієй» прикордонники затримали двох громадян Нідерландів, які везли з України у Європу партію героїну вагою 84 кілограми.

Поділитись: