У Києві благодійний проект «Котохата» щомісяця встановлюватиме три дерев'яні будиночки для безпритульних котів. Загалом планують встановити 18 таких будинків по всьому місту.

Як зазначає проект, встановлювати будинки вирішили для захисту бездомних тварин та зміни ставлення до тварин з боку людей.

Один дерев'яний будинок вміщуватиме до 10 тварин і витримуватиме температуру до 10 градусів морозу. Їх виготовляють з сосни та покривають деревозахисним маслом, утеплюють — сіном.

Для того, аби киянам встановити такий будинок у своєму подвір'ї, необхідно жити на території, що охороняється, а також зобов'язатися доглядати за будинком та годувати тварин. У разі відповідності критеріям після заповнення анкети проект зобов'язується зробити все можливе, аби встановити у районі вашого проживання «котохату».

Ініціатива встановлює щонайбільше три будинки на місяць.

Перший такий будинок встановили ще в лютому у притулку для тварин «Сиріус».

На початку січня Денис Феденко оголосив про запуск проекту «Котопункт» в Одесі, який передбачає встановлення будиночків для прихистку безпритульних котів.

Нагадаємо, у квітні минулого року у Дніпрі безпритульних котів визнали частиною екосистеми міста.

У грудні 2017 року аналогічне рішення ухвалила Одеська міська рада, а до цього частиною екосистеми міста котів визнали у столиці.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile