З 7 листопада у Київ обмежать в’їзд вантажівок з дозволеною вагою понад 4,5 тонни у години пік.

Про це повідомили у Київській міській держадміністрації.

В’їзд у столицю обмежуватимуть із 07:00 до 10:00 ранку та ввечері із 17:00 до 20:00. Впроваджувати зміни почнуть на в’їзді з боку Житомира, а згодом і на інших в’їздах.

Як пояснив начальник патрульної поліції Києва Юрій Зозуля, в години пік фури будуть паркуватися на під’їздах до Києва, щоб це не утворювало проблем для міста.

«Таке рішення не лише дозволить покращити екологічну ситуацію в Києві, а й забезпечить розвантаження вулично-дорожньої мережі, створить додатковий простір для руху пасажирського транспорту, підвищить рівень пропускної спроможності вулиць та доріг столиці», — зазначив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Дмитро Рахматуллін.

Також очікується, що таке обмеження допоможе мінімізувати виникнення заторів, особливо з погіршенням погодних умов, та покращити рівень регулярності пасажирських перевезень.

Рахматуллін додав, що наразі триває інформування водіїв вантажівок, а також установ та організацій, які мають стосунок до регулювання транспортних питань.

За даними КМДА, за добу в Київ в’їжджає до 50 тисяч вантажних авто. Більша частина транзиту проїжджає саме через київський Південний мостовий перехід, навантаження на який сьогодні у 6 разів перевищує проєктне.

Поділитись: