У Києві запустили перший швидкісний експрес, який цілодобово курсуватиме між залізничним вокзалом Києва та аеропортом «Бориспіль». Квитки на потяг можна придбати відсьогодні, 30 листопада.

Проїзд експресом коштує 80 гривень, а тривалість поїздки — 35-40 хвилин. Загалом на маршруті будуть їздити 4 рейкові автобуси. На сайті Укрзалізниці вже розмістили розклад «Бориспільського експресу». Експрес відправляється з 14 колії вокзалу і прибуває до терміналу D. Також експрес має зупинку на Дарниці.

Розклад поїздів Київ-Бориспільський аеропорт
Фото:

Громадське

Крім цього, в Укрзалізниці заявили, що на цьому маршруті «вперше на залізниці буде нова технологія оплати проїзду» — безготівково, через спеціальні термінали.

Першими на цьому поїзді проїхалися президент України Петро Порошенко, прем’єр-міністр Володимир Гройсман та голова Укрзалізниці Євген Кравцов.

Раніше стало відомо, що експрес Київ-Бориспіль курсуватиме між залізничним вокзалом Києва Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль цілодобово.

Інтервал між рейковими автобусами становитиме близько 1 години, однак зранку та ввечері його зменшать до 27-44 хвилин. Дорогою експрес робитиме лише одну двохвилинну зупинку на вокзалі «Дарниця».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Місяць до старту електрички Київ-аеропорт Бориспіль: репортаж-експеримент

/Лев Коротаєвський

 

Поділитись: