У Києві запустили пілотний проєкт «розумної» системи паркування.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Відповідний меморандум КМДА підписала з представниками американської компанії MPS у Східній Європі та ізраїльської Lamed.

Зазначається, що компанії запропонували Києву автоматизовану систему паркування, яка рекомендує локації для паркування, збирає плату за паркування, повідомляє поліцію про скоєні порушення, чим мінімізує їх кількість, та цілодобово контролює паркувальний простір.

Так, проведення дослідження для впровадження та налаштування системи за проєктом ізраїльської компанії буде безкоштовним для столиці.

Пілотний проєкт стартує в районі Бессарабського ринку та триватиме 60 днів. За підсумками першого етапу будуть зроблені фінальний звіт та подальша карта встановлення і впровадження системи у всіх центральних районах Києва.

Нагадаємо, 11 липня 2019 року Верховна Рада ухвалила закон щодо створення доступу до інфраструктури зарядних станцій для електромобілів.

У законі зокрема йдеться про запровадження адміністративної відповідальності за паркування автомобілів на бензиновому двигуні на парковках, які мають доступ до зарядок для електромобілів.

Поділитись: