У Київському міжнародному інституті соціології (КМІС) заявили, що журналістка Соня Кошкіна «злила» дані національного екзит-полу станом на 12:00, які отримала нечесним шляхом.

Про це КМІС повідомив у Facebook.

Також в інституті наголосили, що ЗМІ, які передрукували цю інформацію, порушили виборче законодавство.

Цю ситуацію прокоментував гендиректор КМІС Володимир Паніотто, зокрема пояснивши, чому не можна публікувати результати екзит-полів до завершення голосування.

«Шановні журналісти і ЗМІ, друкуючи такі дані Ви реально втручаєтесь у процес виборів, ті, хто буде зараз голосувати, не захочуть голосувати за непрохідні партії. До того ж отримані таким шляхом дані можуть бути невірними. Це серйозне порушення», — написав він у Facebook

Національний екзит-пол — опитування на виході з виборчих дільниць у день голосування, яке проводять Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Київський міжнародний інститут соціології та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

Нагадаємо, за даними ЦВК, вибори в Раду відбуваються без серйозних порушень, які могли б вплинути на результати голосування.

все про вибори в Раду читайте тут

Поділитись: