Політика

У Колобова в Україні заарештували будинок та земельні ділянки – ГПУ

Політика/У Колобова в Україні заарештували будинок та земельні ділянки – ГПУ
Зберегти
Вигляд

В Україні заарештували будинок, дві земельні ділянки в Київській області, а також банківські рахунки екс-міністра фінансів уряду Азарова Юрія Колобова, якого за повідомленнями ЗМІ затримано в Іспанії за ордером Інтерполу.

Про це йдеться у відповіді заступника генерального прокурора Дмитра Столярчука на запит народного депутата від БПП Сергія Лещенка, інформує «Українська правда».

У документі зазначається, що предметом кримінального провадження проти Колобова є факт заволодіння ним та іншими колишніми високопосадовцями бюджетними коштами в особливо великих розмірах. Зокрема, йдеться про екс-президента Віктора Януковича, екс-прем’єра Азарова та колишнього голову Держслужби спецзв’язку та захисту інформації Геннадія Резнікова.

Зазначається також, що заарештовано банківські рахунки матері Колобова. Крім цього, ГПУ продовжує шукати інші українські активи Колобова, на які можна накласти арешт.

ГПУ також подала запит на екстрадицію Колобова з Іспанії 23 березня цього року.

Нагадаємо, 30 вересня 2014 року Колобову було повідомлено про підозру, а в жовтні 2014 року СБУ оголосила його у розшук. Пізніше його в розшук оголосив і Інтерпол.

Колобов проходить по одній справі з Миколою Азаровим і Віктором Януковичем щодо незаконного фінансування із держбюджету будівництва телекомунікаційної мережі спецзв'язку.

Фото: telegraf.com.ua

Пов`язані новини