В одній із найбільших в’язниць колумбійської столиці Богота, Ла Модело, спалахнув бунт: ув’язнені боялися, що заразяться коронавірусом, і намагалися вирватися на волю. Унаслідок сутичок в’язнів із правоохоронцями щонайменше 23 людини загинули.

Як повідомляє BBC, міністерство юстиції країни розпочало розслідування інциденту.

За словами глави відомства Маргарити Кабелло, ушпиталили ще 32 в’язнів і сімох тюремних охоронців, двоє з них — у важкому стані.

Протести спостерігалися і в інших в’язницях Колумбії, додає видання. Причинами називають переповнені тюрми й неналежні санітарні умови, в яких швидко розповсюджується коронавірус.

Утім, за словами Кабелло, насправді в’язниці забезпечені всім необхідним на випадок спалаху SARS-CoV-2.

«Немає жодних інфекцій, жоден в’язень чи працівник тюрми не заражений коронавірусом», — цитує її BBC.

Своєю чергою, родичі в'язнів Ла Модело зібралися під стінами в'язниці, чекаючи на новини про своїх близьких.

За останніми даними, в Колумбії 231 підтверджений випадок інфікування SARS-CoV-2, ще дві людини померли. Із вівторка, 24 березня, в країні починає діяти загальнонаціональний карантин тривалістю 19 днів. Людей віком за 70 років попросили не покидати домівки до кінця травня.

Станом на ранок 23 березня у світі офіційно зареєстровано 339 259 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 14 706 смертей та 98 834 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: