УКРАЇНА

У колишньому маєтку Януковича 10-11 червня відбудеться MezhyhiryaFest

5 червня, 2017 13:06
УКРАЇНА/У колишньому маєтку Януковича 10-11 червня відбудеться MezhyhiryaFest
Зберегти
Вигляд
Під Києвом у колишньому маєтку екс-президента Януковича 10-11 червня відбудеться четвертий фестиваль для журналістів-розслідувачів MezhyhiryaFest.

Під Києвом у колишньому маєтку екс-президента Януковича 10-11 червня відбудеться четвертий фестиваль для журналістів-розслідувачів MezhyhiryaFest.

Цьогоріч на фестивалі обговорюватимуть виклики для журналістів, пов'язані з тиском влади, взаємодією з інформаційним суспільством та світом «постправди».

Також під час заходу відбудуться майстер-класи з цифрової безпеки для журналістів, роботи з соціальними мережами та новими форматами подачі інформації.

Серед цьогорічних спікерів фестивалю: Пулітцерівський лауреат, журналіст-розслідувач The Washington Post Скот Гігам, виконавчий директор OCCRP Пол Раду, британський журналіст, телевізійний продюсер та письменник Пітер Померанцев, головна редакторка Coda Story та лауреатка Emmy Наталія Антелава, редакторка CNN Емма Лейсі-Бордо, чеський журналіст, автор книги «Агенти Путіна»  Ондржей Кундра та інші журналісти, а також редактори та письменники з України і світу.

Під час фестивалю оголосять переможця Національного конкурсу журналістських розслідувань, який у 2014 заснував проект YanukovychLeaks.

Участь у фестивалі безкоштовна.

Реєстрація відкрита до 7 червня за посиланням – http://bit.ly/2pOerYW. Кількість учасників фестивалю обмежена: 200 учасників – перший день, 100 учасників – другий день.

Відбір учасників буде на конкурсній основі, тому важливо заповнити всі пункти форми.

Для детальнішої інформації пишіть у Facebook MezhyhiryaFest.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини