Політика

У командира 92-ї ОМБ Ніколюка проводиться обшук – адвокат

Політика/У командира 92-ї ОМБ Ніколюка проводиться обшук – адвокат
Зберегти
Вигляд

У командира 92-ї окремої механізованої бригади Віктора Ніколюка в будинку проводиться обшук, повідомив його адвокат Дмитро Круговий.

«Приїхали з військової міжрегіональної прокуратури АТО і проводять обшук в рамках справи про розстріл мобільної групи 2 вересня. Що шукають - поки незрозуміло », - сказав Круговий.

Він зазначив, що обшук також проходить у одного із замів В.Ніколюка.
Як повідомлялося, 2 вересня поблизу луганського Щастя була розстріляна зведена мобільна група, загинули дві людини - волонтер і співробітник фіскальної служби, чотири людини були поранені.

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука заявив, що до розстрілу зведеної мобільної групи причетні військовослужбовці одного з підрозділів Збройних сил України, які покривають контрабанду товарів через лінію розмежування у цьому районі, зокрема 92-й ОМБ.

Директор департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко повідомив, що мобільну групу поблизу Щастя підірвали із засідки, і підкреслив, що до обстрілу може бути причетний "хтось із своїх".
Командир 92-й ОМБ Віктор Ніколюк відкинув звинувачення на адресу бригади, заявивши, що їй навмисно псують репутацію, проте імена замовників не можуть бути озвучені, поки йде слідство. За його словами, кампанія з дискредитації має відразу кілька цілей: посварити армію з цивільними патріотами, знизити рівень взаємодопомоги, а також розірвати консолідацію зусиль волонтерів.

/ фото pda.donbass.ua

Пов`язані новини