УКРАЇНА

У Коцюбинському сталося рейдерське захоплення котельні

5 березня, 2018 18:28
УКРАЇНА/У Коцюбинському сталося рейдерське захоплення котельні
Зберегти
Вигляд
У селищі Коцюбинське Київської області попередні власники котельні захопили її будівлю та не пропускають туди ані комунальних працівників, ані голову населеного пункту.

У селищі Коцюбинське Київської області попередні власники котельні захопили її будівлю та не пропускають туди ані комунальних працівників, ані голову населеного пункту.

Про це у коментарі Громадському повідомила селищна голова Коцюбинського Ольга Матюшина.

«Сталося рейдерське захоплення попередніми власниками. Вони прийшли у супроводі Державної служби охорони, з якою уклали угоду на супровід. Зараз вони всередині», — сказала Матюшина.

За її словами, у попередніх власників немає повноважень на такі дії. Як повідомляє «Громада Приірпіння», йдеться про представників ТОВ «Мастер-Енерго».

«Вони нікого туди не пускають, і представників селищної ради. А я, як селищна голова, маю право на доступ», — додала Матюшина.

На питання про те, чи викликали на місце інших представників поліції, вона сказала, що біля котельні перебувають близько двох десятків правоохоронців: «Інші представники поліції не бажають вступати конфлікт з ДСО».

За словами Матюшиної, у цей час на теплотрасі на вулиці Пономарьова стався прорив.

«Хто його буде ремонтувати, що буде далі — розуміння немає», — сказала селищна голова.

Улітку 2017 року внаслідок спроби рейдерського захоплення підприємства у Кіровоградській області правоохоронці затримали 31 особу. Тоді поліція заявила, що втекти з місця події підозрюваним не вдалося — вони були зупинені при спробі залишити територію населеного пункту.

Пов`язані новини