В анексованому Криму затримали адвоката Еміля Курбедінова, який зокрема захищав права кримських татар і бере участь у захисті українських моряків, утримуваних Росією. Про це заявив адвокат Едем Семедляєв.

За словами Семедляєва, Курбедінова затримали співробітники «Центру протидії екстремізму».

«Причина затримання — нібито пост в соціальних мережах. Але я думаю, що це все, як завжди, надумано. Я пов’язую це з тиском на адвокатів та правозахисників (у Криму – ред.)», — заявив Семедляєв.

Як повідомила організація «Кримська солідарність», Курбедінову закидають адміністративне правопорушення «Пропаганда чи публічна демонстрація нацистської атрибутики чи символіки, або атрибутики екстремістських організацій».

Це вже не перший випадок, коли Курбедінова затримали співробітники так званого «Центру Е». На початку 2017 року під час обшуків у кримського татарина «Е-шники» затримали Курбедінова та адвоката Семедляєва. У Курбедінова обшукали офіс та квартиру, вилучили техніку. Після — його засудили на 10 діб адміністративного арешту нібито за «екстремістські» дописи у мережі «ВКонтакте» за 2013 рік про конференцію «Хізб ут-Тахрір».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Кримський адвокат Курбедінов — «захисник на лінії вогню»

Поділитись: