У Кривому Розі містяни підпалили шини перед входом в центральному офісі «Криворіжгаз». Люди прийшли під будівлю підприємства вимагати, щоб «Криворіжгаз» не перешкоджав запуску котельні «Криворізька теплоцентраль», передає місцеве видання «Первый Криворожский».

На місце події приїхали рятувальники та представники поліції. «Криворізька теплоцентраль» опублікувала інформацію про те, що подача газу на котельню №5 заблокована ПАТ «Криворіжгаз». Ця котельня обслуговує жителів Довгинцівського району Кривого Рогу. У «Криворіжгаз» заявили, що «Теплоцентраль» не отримала номінації газу. Водночас там додали: якщо «Криворізька теплоцентраль» отримає номінації газу, то опалення в будинках з'явиться протягом доби.

Як повідомило місцеве 0564, делегація Кривого Рогу разом з представниками «Криворізької теплоцентралі» виїжджає до Києва для переговорів з «Нафтогазом України». Один з працівкників теплоцентралі заявив, що криворіжці стали заручниками відсутності переговорів і оплат між держпідприємствами — «Нафтогаз України» і «Криворізька теплоцентраль». Разом з тим представники «Криворіжгазу» починають підготовчі роботи по балансуванню тиску в газорозподільній мережі і початку роботи двох котелень міста.

Загалом, у Кривому Розі опалення частково немає у 4 районах із 7. Це 350 тисяч мешканців. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile