Керівник департаменту регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому міської ради Олександр Бризецький
Фото:

Криворізька міськрада

У Кривому Розі 30 червня під час сесії міської ради від зупинки серця помер чиновник Олександр Бризецький — керівник одного з департаментів виконавчого комітету.

Про це повідомило управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради.

«Сьогодні, під час сесії міської ради, до кінця виконуючи свої службові обов’язки, від зупинки серця помер керівник департаменту регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому міської ради Олександр Бризецький», — йдеться у повідомленні.

Як пише «Укрінформ», Бризецькому стало зле під час сесії міськради, через що він був змушений залишити залу засідань. Лікарі «швидкої», які приїхали на виклик, не змогли реанімувати чоловіка.

Олександр Бризецький народився 25 березня 1956 року у селі Михайлівка Запорізької області, закінчив Криворізький гірничорудний інститут.

З 1999 по 2003 роки працював заступником міського голови Кривого Рогу з питань діяльності виконавчих органів ради.

З 2010 року і до останнього дня очолював управління земельних ресурсів, зараз — департамент регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради.

Понад 32 роки Бризецький віддав службі в органах місцевого самоврядування. Він — кавалер відзнаки виконкому Криворізької міської ради, нагрудного знаку «За заслуги перед містом».

Поділитись: