УКРАЇНА

У Криму арештованому українцю Балуху викликали швидку до СІЗО

29 грудня, 2016 01:07
УКРАЇНА/У Криму арештованому українцю Балуху викликали швидку до СІЗО
Зберегти
Вигляд
Серед призначених лікарем препаратів є антибіотик, препарати від риніту і кашлю, а також таблетки для лікування хвороб шлунково-кишкового тракту.

В окупованому Криму до арештованого українського активіста Володимира Балуха в камеру ізолятора в смт. Роздольне викликали швидку допомогу.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група з посиланням на дружину активіста Наталію Балух.

За інформацією дружини Балуха, доктор, який оглядав арештованого, не поставив йому діагноз, не видав ніяких документів, які б підтверджували цей візит, проте призначив список ліків, який пізніше передали їй.

Куплені ліки Наталія Балух передала черговому ізолятора. Серед призначених лікарем препаратів є антибіотик, препарати від риніту і кашлю, а також таблетки для лікування хвороб шлунково-кишкового тракту.

Чи отримав в результаті Володимир ці ліки, на даний момент невідомо. Наталія Балух повідомила, що останній раз бачила Володимира на засіданні суду 27 грудня, за її словами, «він виглядає він болісно і схуд».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вiн живе пiд українським прапором в Криму. Iсторiя Володимира Балуха.

Нагадаємо, 8 грудня 2016 року співробітники ФСБ з'явилися з обшуками в село Серебрянка Роздольненського району Криму.

Обшуки проводилися протягом 4-х годин в будинках Володимира Балуха і його матері. 

Це не перший обшук в будинку активіста, кожен раз під час обшуків у нього знімали з даху будинку і вилучали український прапор.

Цього разу співробітники ФСБ «знайшли» на даху будинку активіста патрони і динаміт.

Правозахисники повідомляють, що є підстави вважати, що патрони були підкинуті в ході обшуку з метою фальсифікації нової кримінальної справи проти активіста.

На даний момент відомо, що Володимир Балух знаходиться в Роздольненському ізоляторі тимчасового утримання.

Активіста звинувачують в «незаконному зберіганні зброї, його основних частин, боєприпасів», за такою статтею йому загрожує позбавлення волі до 4 років.

Пов`язані новини