Двох фігурантів справи «26 лютого», Алі Асанова та Мустафу Дегерменджі, звільнили з СІЗО та змінили запобіжний захід на домашній арешт

Двох фігурантів справи «26 лютого», Алі Асанова та Мустафу Дегерменджі, звільнили з СІЗО та змінили запобіжний захід на домашній арешт.

Про це повідомляє адвокат Едем Семедляєв.

Мустафа Дегерменджі є жителем Криму. Його було затримано 7 травня 2015 року. Дегерменджі звинувачується в участі в масових заворушеннях у справі про зіткнення в Сімферополі 26 лютого 2014 року. За словами родичів, слідчий пропонував Дегерменджі звільнення з-під варти в обмін на свідчення проти Ахтема Чийгоза, якого слідство вважає організатором масових заворушень.

Алі Асанов також житель Криму. Він був затриманий 15 квітня 2015 року і теж звинувачений в участі в масових заворушеннях в Сімферополі 26 лютого 2014 року. Повідомлялося також, що Асанова хочуть звинуватити в загибелі двох людей внаслідок цих зіткнень.

У справі 26 лютого в організації масових заворушень звинувачуються Ахтем Чийгоз, Мустафа Дегерменджі, Алі Асанов, Ескендер Кантеміров, Салят Юнусов та Ескендер Емірвалієв.

Нагадаємо, 26 лютого 2014 року  у Сімферополі відбувся мітинг, організовний Меджлісом проти прийняття так званою Радою анексованого півострова «сеператистських законів».

Одночасно з представниками Меджлісу на мітинг вийшли організовані партією «Российское Единство» нинішнього голови Криму Сергія Аксьонова проросійські активісти.

Внаслідок давки тоді загинуло дві людини.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: