Так званий суд окупованого Криму продовжив арешт фігуранту сфабрикованої російською владою «справи Хізб ут-Тахрір» Рефату Алімову.

Так званий суд окупованого Криму продовжив арешт фігуранту сфабрикованої російською владою «справи Хізб ут-Тахрір» Рефату Алімову.

Про це повідомив адвокат Едем Семедляєв, передає група «Кримська солідарність».

«Суд залишив політв'язня під вартою, продовживши на 2 місяці раніше прийнятий запобіжний захід», — ідеться у повідомленні.

До будівлі суду були допущені тільки адвокати.

«Усі, хто прийшов підтримати рідних заарештованих хлопців традиційно стоять на вулиці в зв'язку з "заходами з безпеки"», — зазначено у повідомленні.

«Вхід зі зворотного боку будівлі, через який доставляють і заводять ув'язнених сьогодні перетягнуть плівкою. По всій видимості, щоб позбавити дітей ув'язнених і самих політв'язнів цієї єдиної можливості побачити один одного», — додають правозахисники.

25-річний Рефат Алімов, мешканець селища Краснокам'янка у межах анексованої Ялти, був ув'язнений 18 квітня 2016 року.

Алімову інкримінують «участь в діяльності терористичної організації», що передбачає від 5 до 10 років ув'язнення. 

У липні 2016-го Алімова, так само як ще двох з шести фігурантів справи — Еміра-Усеіна Куку і Вадима Сірука, — адміністрація СІЗО-1 поставила на профілактичний облік як «небезпечних підслідних» і помістила в спецблок ізолятора.

У Алімова хвороба нирок та хронічний гайморит, проте медичної допомоги він не отримує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа «Хізб ут-Тахрір»: Нас судять з почуття ненависті.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: