УКРАЇНА

В окупованому Криму футбольний матч сприйняли як несанкціонований мітинг

6 березня, 2017 19:40
УКРАЇНА/В окупованому Криму футбольний матч сприйняли як несанкціонований мітинг
Зберегти
Вигляд
Директорка школи селища Краснокам'янка у Феодосії зірвала футбольний матч дворових команд, вважаючи його несанкціонованим мітингом.

Директорка школи селища Краснокам'янка в Феодосії зірвала футбольний матч дворових команд, вважаючи його несанкціонованим мітингом.

Про це повідомив один з учасників матчу.

Фото учасників матчу 

Він розповів, що 4 березня директорка школи разом з дільничним перервали дворовий матч, що відбувався на шкільному стадіоні. Вони пояснили це тим, що підлітки проводять «несанкціонований терористичний мітинг», не узгоджений з адміністрацією Феодосії.

«Ситуація така, що без попередження зібрали велику групу дітей на стадіоні. І директорка попросила показати, де медсестра і представник поліції, оскільки це масовий збір підлітків. Коли на цьому стадіоні займаються місцеві хлопці, то питань немає, але в цій ситуації були розклеєні оголошення про організовану гру, та ніхто навіть не попередив директора школи. Тому перше, що вона зробила, звернулася до поліції, щоб приїхав представник МВС», — пояснила дії директорки керівниця феодосійського відділу освіти, Надія Олексієнко.

За словами учасника матчу, в місті не проводиться жодних масових заходів для молоді, тому вони вирішили самостійно організувати змагання з футболу між дворовими командами.

За підсумками бесіди, футболістам довелося залишити поле, а ввечері ворота на ньому за вказівкою директорки спиляли.

Нагадаємо: в окупованому Криму зафіксовано 88 випадків порушення прав людини.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини