УКРАЇНА

У Криму не можуть знайти затриманого українця Стешенка — адвокат

26 квітня, 2018 08:35
УКРАЇНА/У Криму не можуть знайти затриманого українця Стешенка — адвокат
Зберегти
Вигляд
В анексованому Криму не можуть знайти затриманого раніше на півострові харків’янина Олександра Стешенка.

В анексованому Криму не можуть знайти затриманого раніше на адмінмежі з півостровом харків’янина Олександра Стешенка.

Про це заявив його адвокат Айдер Азаматов, передає «Крим.SOS».

Азаматов повідомив, що у пошуках підзахисного відвідав кілька кримських судів, управління ФСБ, управління прикордонної служби та безпосередньо сам спецприймальник, де востаннє утримували українця.

«У спецприймальнику за адресою Павленко 1, де Стешенко відбував адміністративний арешт, адвокату розповіли, що утримували людину з таким прізвищем, але станом на сьогодні його більше в спецприймальнику немає. Адвокат запросив документ, на підставі якого Стешенка утримували в установі. Однак співробітник спецприймальника відповів, що необхідно зробити офіційний запит», — йдеться у повідомленні.

В управлінні ФСБ по Криму заявили, що не утримують людину з таким прізвищем. В управлінні прикордонної служби адвокату Азаматову повідомили, що нічого не знають про Стешенка, та не застосовували ані затримань, ані арешту.

24 квітня близько 22:00 ночі Олександра Стешенка вивезли зі спецприймальника у невідомому напрямку, імовірно, співробітники ФСБ.

Нагадаємо, на адмінкордоні з анексованим Кримом російські силовики затримали харків’янина Олександра Стешенка, востаннє він виходив на зв’язок з контрольного пункту в’їзду-виїзду «Чонгар» 11 квітня.

Як уточнила його мати, син «не воював на Донбасі, не є ані активістом, ані волонтером».

Федеральна служба безпеки РФ спершу підтвердила, а за кілька годин спростувала, що зниклий на адмінмежі з Кримом харків’янин Олександр Стешенко перебуває у них.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна вимагає у РФ пояснити затримання у Криму українця Стешенка

Пов`язані новини