Життя

У Криму невідомі залили клеєм двері журналіста Антона Наумлюка

1 березня, 2018 11:12
Життя/У Криму невідомі залили клеєм двері журналіста Антона Наумлюка
Зберегти
Вигляд
У анексованому Росією Криму, в Сімферополі, невідомі залили клеєм замок дверей квартири кореспондента «Радіо Свобода» і автора «Новой газеты» Антона Наумлюка.

У анексованому Росією Криму, в Сімферополі, невідомі залили клеєм замок дверей квартири кореспондента «Радіо Свобода» і автора «Новой газеты» Антона Наумлюка.

Про це сам журналіст повідомив «Новой газете»

«Сьогодні вранці я виявив, що двері в квартиру не закриваються зовні. Однак не надав цьому значення. Попросив господиню квартири закрити двері зсередини, і поїхав до Феодосії на суд до Сулеймана Кадирова (кримськотатарський активіст, якого звинувачують у закликах до сепаратизму — ред. ). Увечері, повернувшись додому, я дізнався, що в замок залили клей. Слюсар сказав, що це було зроблено навмисно, але не з метою крадіжки або іншого криміналу», — розповів журналіст.

За словами Наумлюка, він не зміг подати заяву до поліції, оскільки на момент його повернення з Феодосії залитий клеєм замок вже замінили.

Те, що відбулося він пов'язує зі своєю професійною діяльністю, а також зазначає, що подібні випадки траплялися з ним в Грозному і в Ростовській області, де він висвітлював судові процеси над українцями Миколою Карпюком, Станіславом Клихом і Надією Савченко.

В анексованому Криму Наумлюк переважно висвітлює тему переслідувань кримських татар.

1 березня у Криму активіста Сулеймана Кадирова засудили до 2 років умовно за пост у соцмережі. 

Пов`язані новини