УКРАЇНА

У Криму під час провокацій РФ загинули десантник і підполковник ФСБ

УКРАЇНА/У Криму під час провокацій РФ загинули десантник і підполковник ФСБ
Зберегти
Вигляд

У Росії оприлюднили імена російського десантника і підполковника ФСБ, які загинули в Криму, нібито під час запобігання «диверсії».

Про це повідомляє газета «Коммерсант» із посиланням на джерела, знайомі з перебігом розслідування.

Як повідомляється, в Криму загинули підполковник ФСБ Роман Каменєв і механік-водій БМД єфрейтор Семен Сичов.

22-річний механік-водій бойової машини десанту Сичов був військовим 247-го десантно-штурмового полку, який дислокується в Ставропіллі. «Він служив механіком-водієм, на момент смерті йому було близько 22 років. 10 серпня Сичова поховали на Ставропіллі», – повідомило видання «Ставпресс».

Його приятель Алєксєй Шваєнко написав про смерть Сичова ще 9 серпня, до опублікування ФСБ офіційної заяви про те, що нібито сталося на адмінкордоні.

«Стояв на варті, при спробі зупинити диверсійну групу, отримав два поранення. Пораненні не смертельні. Помер по дорозі в госпіталь, від великої втрати крові», – цитують Шваєнка «Аргументы Недели Крым».

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Російської Федерації заявила про затримання «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович, 1977 року народження, житель Запорізької області.

У четвер підконтрольний окупаційній владу Криму суд Сімферополя обрав Панову запобіжний захід у вигляді 2 місяців арешту.

Після заяв ФСБ Владімір Путін заявив, що українська влада «перейшла до практики терору» i назвав «безглуздою» заплановану зустріч «нормандської четвірки». 

У свою чергу, президент України Петро Порошенко заявив, що звинувачення російською стороною України у тероризмі та диверсіях на території окупованого Криму є безглуздими та цинічними.

Пов`язані новини