УКРАЇНА

У Криму померла вагітна жінка: їй відмовляли в госпіталізації — «Новая газета»

22 січня, 2018 19:30
УКРАЇНА/У Криму померла вагітна жінка: їй відмовляли в госпіталізації — «Новая газета»
Зберегти
Вигляд
В анексованому Криму порушили справу за фактом смерті вагітної 21-річної мешканки селища Донське Тетяни Піменової.

В анексованому Криму порушили справу за фактом смерті вагітної 21-річної мешканки селища Донське Тетяни Піменової.

Про це повідомив Слідчий комітет Росії.

За даними російського відомства, 19 січня вагітну жінку через погіршення стану здоров’я перевезли з Сімферопольської клінічної лікарні до Перинатального центру, де не зважаючи на реанімацію вона померла.

За разом відомо, що днем раніше Піменова зверталася по допомогу до клінічної лікарні імені Семашко, де її відмовилися приймати через відсутність документів.

Родичі загиблої у коментарі «Новой газете» повідомили, що вночі 18 січня у Тетяни піднялася температура і їй викликали «швидку». Жінку спочатку відвезли до Луговської центральної районної лікарні, звідти — в Сімферопольську міську лікарню, а після — до клінічної лікарні Семашко.

«Однак лікарі в Семашко приймати її відмовилися, тому що у неї не було документів: паспорта та поліса ОМС», — повідомив батько померлої.

Документи жінка дійсно втратила. Додому в селище їй вдалося повернутися не одразу, адже її телефон розрядився і жінка майже годину проходила вулицями Сімферополя в пошуках людини, яка б дала зателефонувати.

«Така людина знайшлася. Це була випадкова перехожа. Додому донька повернулася з температурою 40 ° C», — каже батько Тетяни.

Наступного дня Піменовій стало краще, однак к вечору температура повернулася. Її знову госпіталізували до Луговської лікарні, а звідти до Сімферопольського перинатального центру. Там лікарі констатували загибель плоду через згорнутий від високої температури білок. Під час підготовки до штучних пологів померла і сама жінка.

Як наголошує «Новая газета», у лікарні Семашка та Сімферопольському перинатальному центрі від коментарів щодо загибелі Тетяни Піменової утрималися.

У коментарі севастопольському порталу «Примітки» медики перинатального центру повідомили, що Піменова могла хворіти на вірусну пневмонію, яка значно посилилася унаслідок переохолодження.

За фактом смерті жінки порушено кримінальну справу за статтею 109 Кримінального кодексу РФ — спричинення смерті з необережності внаслідок неналежного виконання особою своїх професійних обов'язків.

Пов`язані новини