Життя

У Криму РФ штучно створює дефіцит продуктів харчування – фіскальна служба

Життя/У Криму РФ штучно створює дефіцит продуктів харчування – фіскальна служба
Зберегти
Вигляд

Блокуючи в'їзд транспорту з українськими продовольчими товарами в окупований Крим, Росія створює штучний дефіцит продуктів харчування на цій території. Про це йдеться у заяві Державної фіскальної служби України, повідомляє "Крым.Реалии". 

У відомстві нагадали, що першого серпня представники Росії повністю заблокували в'їзд транспорту з українськими продовольчими товарами в анексований Крим. Формальна причина затримки - невідповідність санітарним нормам Росії. Зокрема, російська сторона перешкоджає ввезенню на територію Криму кукурудзи, кукурудзяної крупи, сої, соєвого борошна, насіння соняшнику, консервації, молочної продукції, безалкогольних напоїв.

Рух автотранспорту через пункти контролю «Ставки», «Каїрка» і «Чонгар» з боку Криму повністю заблоковано. З боку материковій частині утворилися кілометрові черги з сотень великогабаритних вантажівок. «Вважаємо, що Росія створює штучний дефіцит продуктів харчування на тимчасово окупованій території України. Також такі дії спрямовані на примусове отримання російських митних дозволів для українських перевізників - є частиною заходів щодо легітимізації окупаційної влади», - йдеться в заяві. 

Пов`язані новини