УКРАЇНА

У Криму суд відправив Умерова у психіатричний стаціонар

УКРАЇНА/У Криму суд відправив Умерова у психіатричний стаціонар
Зберегти
Вигляд

В анексованому Криму суд задовольнив клопотання слідчого про приміщення заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова в станціонар для проведення судово-психіатричної експертизи.

Про це повідомив перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял.

Слід зауважити, що Умерову під час засідання суду з питання про призначення йому психіатричної експертизи, стало погано.

Після приїзду швидкої та проведеного кардіографічного дослідження Умерова забрали в 7-му міську лікарню Сімферополя.

І постанова суду зачитувалась за відсутності Умерова, повідомляє його адвокат Ніколай Полозов.

Перед цим захист Умерова виступив з клопотанням про виклик до суду лікарів – невролога і психіатра, допитаних слідчим, а також лікуючого медика з метою виявлення необхідності проведення психіатричної експертизи.

На думку адвоката Полозова, судження лікарів носять «ймовірнісний характер», при цьому ніхто з них не бачив і не спілкувався з Умеровим, а робив свої висновки на підставі лише виписки з медичної карти. Суд клопотання відхилив.

Напередодні судового засідання «Громадське.Крим» поспілкувалось із заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеровим, якого в анексованому Криму звинувачують у екстремізмі за невизнання півострова російським. 

Нагадаємо, в анексованому Криму російській слідчі порушили проти Ільмі Умерова справу за статтею «публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Росії».

Пов`язані новини