Вона займатиметься розслідуванням фальсифікації на другому турі виборів міського голови

У Кривому Розі розпочала роботу тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України з перевірки порушень у другому турі на виборах мера Кривого Рогу. Про це повідомляє місцевий сайт 0564.ua.

До Криворізької міськради прибули народні депутати України – члени спец комісії. Присутні й члени міськвиборчкому. Очолює роботу комісії Леонід Ємець.

Планують заслухати представників Самопомочі та Опозиційного блоку. Комісія зустрінеться з начальником Криворізького міськвідділу поліції Валерієм Лютим, прокурором міста Юрієм Новиковим та слідчими. Зустріч буде закрито.

29 листопада після віче в Кривому Розі активісти захопили приміщення міськради та організували там раду представників громади. Нардепи Парасюк та Семенченко  влаштували в міськраді громадську приймальню.

Під Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом, де 25 листопада розглядалася скарга кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу Юрія Милобога, сталася сутичка між прибічниками двох опонентів – Юрія Вілкула та Юрія Милобога.  

З 22 листопада в Кривому Розі тривають протести проти результатів другого туру виборів міського голови.

У Кривому Розі в другом турі на виборах міського голови за представника Опозиційного блоку Юрія Вілкула проголосувало 50,21% виборців. За висуванця від Самопомочі Юрія Милобога – 49,79%. Різниця між кандидатами склала 752 голоси.

/ фото Артема Яблоновського

hromadske.tv

Поділитись: