УКРАЇНА

У Києві 18 лютого відбудеться низка акцій: чергуватимуть три тисячі поліцейських

17 лютого, 2018 22:04
УКРАЇНА/У Києві 18 лютого відбудеться низка акцій: чергуватимуть три тисячі поліцейських
Зберегти
Вигляд
У Києві 18 лютого за порядком стежитимуть близько 3 тисяч правоохоронців.

У Києві 18 лютого за порядком стежитимуть близько 3 тисяч правоохоронців.

Про це заявив начальник Головного управління Нацполіції в Києві Андрій Крищенко, йдеться на сайті МВС.

За його словами, до Київської міської державної адміністрації надійшло кілька заявок щодо проведення заходів у центральній частині міста.

«Усі акції пов’язані із річницею подій 2014 року. За порядком загалом стежитиме близько 3 тисяч правоохоронців: як поліція, так і військовослужбовці Національної гвардії. Окрім того, будуть створені резерви на випадок ускладнення оперативної обстановки», — сказав Крищенко.

Обмежень руху у напрямку до Майдану Незалежності не буде, але правоохоронці проводитимуть більш ретельні перевірки.

«Інформації про можливі провокації немає, але, враховуючи різноплановість і масовість акцій, ми повинні бути напоготові. Тож просимо всіх із розумінням ставитися до таких заходів безпеки», — зазначив очільник поліції столиці.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», громадська організація «Рух нових сил Міхеїла Саакашвілі» подала заявку на проведення 18 лютого «Маршу за майбутнє» в центрі Києва.

Також 18 лютого провести свої заходи планують «Соціал-демократична партія» народного депутата Сергія Капліна, Добровольчий рух «ОУН» Миколи Коханівського, громадська організація «Сім'ї «Небесної Сотні», громадська організація «Воля громади», Українська Академія лідерства  та «Союз ветеранів АТО Солом'янського району міста Києва».

Загалом у заходах очікується участь понад 12 тисяч осіб.

Нагадаємо, у Києві та інших містах України протягом 18-20 лютого відбуватимуться заходи із вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні.

Пов`язані новини