УКРАЇНА

У Києві 20 травня відбудеться марш за декриміналізацію марихуани

27 квітня, 2017 15:33
УКРАЇНА/У Києві 20 травня відбудеться марш за декриміналізацію марихуани
Зберегти
Вигляд
20 травня в Києві відбудеться акція за лібералізацію законодавства в сфері відповідальності за вживання марихуани «Марш Свободи».

20 травня в Києві відбудеться акція за лібералізацію законодавства в сфері відповідальності за вживання марихуани «Марш Свободи».

Як повідомили організатори акції в Facebook, мета заходу – змінити державну політику щодо наркотиків.

Зокрема, декриміналізувати ст. 309 ч.1 Кримінального кодексу про збільшення до об’єктивно виправданої порогової кількості канабісу (конопля), що встановлює кримінальну відповідальність за зберігання незначних кількостей для особистих потреб (без мети збуту).

Також активісти вимагають реорганізувати органи по контролю та боротьбі з наркотиками, у першу чергу підрозділу протидії наркозлочинності Нацполіції під громадським контролем та з пріорітетами, визначеними Державною стратегією щодо наркотиків.

Ще однією вимогою є реалізація права медичних та наукових організацій на використання канабіноїдів та їх похідних у наукових та медичних цілях.

Насамкінець, активісти планують домогтись можливості для українців законно отримувати медичний канабіс та препарати на його основі.

Раніше повідомлялося, що на Сумщині відкриють центр терапії марихуаною.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# марихуана
# Київ
Пов`язані новини