ENRU

У Києві 30 вересня змінять деякі маршрути громадського транспорту

У п’ятницю, 30 вересня, у Києві відбудуться зміни у маршрутах громадського транспорту. Зокрема, у місті очікуються закриття руху тролейбусів, та зміни у деяких маршрутах.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

У цей день з 16:00 до 18:00 закриють рух тролейбусів № 29, 30, 31, 47 на розв’язці проспектів Героїв Сталінграда та Степана Бандери, а також змінять рух автобусів № 114 на час ремонту деформаційного шва Московського мосту.

Також тролейбуси № 29 курсуватимуть від метро «Дарниця» до вулиці Милославської. Тролейбуси № 30 їздитимуть на двох ділянках: від Милославської до метро «Дарниця», та від вулиці Кадетський гай до метро «Петрівка». Рух тролейбусів № 47 буде організовано від метро «Мінська» до проспекта Бандери.

Також 30 вересня із 07:00 до 22:00 вносяться зміни у роботу тролейбусів маршрутів №№ 5, 7 та автобусів маршруту № 90 у зв’язку з влаштуванням верхнього шару асфальтобетонного покриття вздовж шляхопроводу на з’їзді з проспекту  Перемоги на вулиці Данила Щербаківського та на виїзді з вулиці  Данила Щербаківського на проспекті Перемоги.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram